Istorija

Įmonės istorija ir svarbiausi įvykiai

UAB „AUTORIDAS“ įkurta 2005 m. rugpjūčio 24 d. savo veiklą pradėjo reorganizavus UAB „MARBETA“ skaidymo būdu ir kaip dalies teisių, ir turto perėmėjas pradėjo aptarnauti priemiesčio maršrutą Marijampolė – Pagraužiai. Įsteigtos bendrovės transporto parką sudarė 2 autobusai, 5 darbuotojai.

Įmonė dideliais tempais vystėsi, tobulėjo ir šiuo metu veža keleivius ne tik penkiais vietiniais maršrutais, bet ir užsakomaisiais bei specialiaisiais reisais. Šiuo metu įmonės parke yra 2 autobusai 40 – 51 sėdimų vietų, 10 autobusų 19 – 28 sėdimų vietų. Vidutinis darbuotojų skaičius – 16.

Pagrindinė UAB „AUTORIDAS“ veikla:

  • keleivių vežimas vietinio, susisiekimo autobusų maršrutais;
  • keleivių vežimas užsakomaisiais reisais;
  • keleivių vežimas specialiaisiais reisais;
  • autobusų nuoma.

UAB „AUTORIDAS“ būstinė įsikūrusi Kalvarijoje (S. Nėries g. 31). Marijampolėje, Gėlyno gatvėje 11 yra bendrovės techninė bazė, kurioje atliekamas autobusų techninis remontas, ekipažų priešreisinis medicinos patikrinimas.

Keleiviams taikomos valstybės nustatytos lengvatos ir nuolaidos, įvairaus amžiaus ir socialinio statuso keleiviams – jaunimui, studentams, vaikams, pensininkams, neįgaliesiems, bei nuolaidos keleivių grupėms, vykstančioms užsakomaisiais reisais. Kiekvienas mūsų keleivis yra apdraustas.

Pagrindinis tikslas ir svarbiausias uždavinys – saugiai, greitai ir patogiai nuvežti klientus į jų pageidaujamą vietą, gerinti keleivių aptarnavimo kokybę keliant darbuotojų kvalifikaciją, tobulinant maršrutus, įsigyjant naujesnius autobusus, tenkinant klientų poreikius.

UAB „Autoridas“ 100 procentų akcijų priklauso vienam akcininkui R. Grinevičiui, kuris yra ir įmonės vadovas. Bendrovės įstatinis kapitalas – 22317.12 Eur, padalytas į 224 paprastųjų vardinių akcijų, kurių nominali vertė 99.63 Eur.